Divize výrobně montážní zajišťuje:

Pro naše zákazníky zajišťujeme ocelové konstrukce dle jejich požadavků.

Pro výrobu OK disponujeme halou 94 x 26 m. Hala obsahuje vjezdové vrata pro velkoprostorové dopravní prostředky, mostový jeřáb s nosností 10 t, rozpětím mostu 24,5 m a výškou jeřábové dráhy 9 m. Svařovacím roštem o rozměrech 5 x 6 m. VZV 5 tun.

Hala je dále vybavena strojní skružovačkou plechů, strojní ohýbačkou plechů, ohýbačka trubek, úkosovačkami, bruskami. Maximální hmotnost svařenců je limitována nosností jeřábu na 10 000 kg. Pro manipulaci s většími hmotnostmi v hale zajišťujeme autojeřáby.

Výroba ocelových konstrukcí probíhá vždy na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Výroba ocelových konstrukcí je zajištěna komplexně. Dále se výroba ocelových konstrukcí pojí i se svařováním a sestavováním větších celků.

Středisko provádí opravy technologických celků nejen v AMO (kotle, turbíny, parovody, ventilátory, čerpadla, ČOV, plynojem, vodojem, koksovna ap), ale také generální dodávky staveb na klíč v ŽDB (instalace patentopozinkovací linky, demolice hal a komínů, pracoviště pro stáčení kyselin), repase mořící linky v Povrlích, v Hranicích lávka pro pěší nad dálnicí, OK schodišt v žst. Ostrava Kunčice, výstavba výrobního areálu pro CROMODORA WHEELS v Mošnově, výstavba servisního střediska V-Kuty Meiser, DALKIA ČR (podavače uhelného prášku, hořáky), ZOO Ostrava a další.

Dále zajišťujeme:

Vzhledem se sousedící halou strojního obrábění jsme schopni zajistit obrábění při výrobě OK na:

Referenční akce roku 2012:

ČEZ ARÉNA VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Rekonstrukce vodojemu ArcelorMittal Ostrava a.s.
Kontidrátová trať ArcelorMittal Ostrava a.s.
Provádění oprav zař. AMEO ArcelorMittal Ostrava a.s.
Dekády a stání Aglomerace ArcelorMittal Ostrava a.s.
Výroba 10 t OK MORAVSKÉ MONTÁŽE s.r.o.

Zpět na začátek

VAMOZ - servis, a.s.
Obránců míru 523/30
Ostrava–Vítkovice
703 00

Provozovna Petřvald
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41

tel.: +420 596 693 511

vamoz@vamoz.cz
www.vamoz.cz